Proč bych si měl/a zakoupit právě Ripexal? V čem je jiný než jiné přípravky na hubnutí?

Ripexal, oproti jiným přípravkům na hubnutí, má širokospektrální působení, tedy je kombinací látek, které efektivně potlačují chutě na sladké, zvyšují Váš energetický výdej, odvodňují, … Tyto látky byly velmi pečlivě vybrány tak, aby se navzájem doplňovaly a přinesly tak co nejefektivnějsí možný účinek.

Vývoj Ripexalu byl inspirován zahraničními přípravky na hubnutí z vyspělých zemí, kde jsou léky na hubnutí na vyšší farmaceutické úrovni, než jak je tomu na českém trhu.

Další neméně podstatnou informací jistě je fakt, že zakoupením Ripexalu si nekupujete pouze tablety na hubnutí, nýbrž celý program a podporu našich specialistů, kteří jsou Vám ochotni v čemkoliv pomoci a jsou k  dispozici každý pracovní den.

 

Při jakých zdravotních omezeních není možné přípravek Ripexal užívat?

Ripexal nemá žádné omezující vedlejší účinky pro zdravého člověka. Pokud trpíte nějakým zdravotním problémem, určitě zkonzultujte užívání Ripexalu se svým ošetřujícím lékařem.

 

Mohu pít alkohol při užívanání Ripexalu?

Ripexal není kontraindikací, avšak alkohol by měl být omezen, jakožto nutričně nevhodný nápoj ve Vašem redukčním programu.

 

Mohu užívat Ripexal aniž bych musel/a cvičit?

Můžete. Se zvýšnou fyzickou aktivitou však zefektivníte a zrychlíte proces hubnutí, stejně tak dietním režimem.

 

Je možné s Ripexalem užívat hormonální antikoncepci?

Ano, Ripexal nijak neovlivňuje účinky hormonální antikoncepce.

 

Jak dlouho je možné Ripexal užívat?

Užívání Ripexalu není nijak časove omezeno a lze jej užívat po celou dobu Vašeho redukčního programu.