Ripexal Celluli Gel 200ml

 

     

Navazujeme na úspěch našeho přípravku na hubnutí Ripexal tablety a do naší produkce přibyla novinka- SILNĚ THERMOGENNÍ Ripexal Celluli Gel, pro odbourání celulitidy a celkové zlepšení tonusu kůže !

 

 

   

-Jedinečné složení-

-Okamžité prokrvení-

-Pečlivě vybrané přírodní látky a silice-

-Netestováno na zvířatech-

-Příjemná vůně-

 

 Thermogenní, vyhlazující gel na tzv. pomerančovou kůži vyskytující se v problematických oblastech stehen, boků a břicha, je skvělým doplňkem k užívání Ripexalu. Při pravidelné aplikaci podporuje prokrvení ošetřované oblasti, jeho thermogenní vlastnosti pak pomáhají rychleji tuk odbourávat.

 

 Speciální, ultrajemná konzistence gelu umožňuje proniknutí účinných látek hlouběji do podkoží, kde může cíleně působit jak na tukové buňky, tak na lymfatický systém

 

 Užíváte-li současně i Ripexal tablety na hubnutí, pozvednete tím tak své úsilí v boji s nadváhou a celulitidou na maximální možné !

 

Návod k použití: Aplikujte v místech výskytu tzv. pomerančové kůže, vmasírujte do pokožky. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Gel vykazuje silný zahřívací efekt.

 

Složení: Aqua, Glycerin, Juniperus Communis Fruit Oil, Carbomer, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 16185, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, D-Limonene, Linalol
 

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem.

 

Žádná položka